Variklio alyvos keitimas

Vienas iš paprasčiausių, efektyviausių ir pigiausių būdų, kurie padės išsaugoti jūsų automobilio eksploatacijos kokybę ir ilgaamžiškumą – reguliarus alyvos keitimas. Autoservise“Dyzelita“ rekomenduojame kiekvienam vairuotojui nuolat patikrinti tepalų lygį automobilyje, norint išvengti įvairių transporto priemonės gedimų.

Tepalų keitimas ir kaina priklauso nuo alyvos rūšies ir kokybės. Mūsų autoservise Panevėžyje visuomet parekomenduos geriausią kainos ir kokybės santykį. Tepalų keitimas – naudinga paslauga, kuri apsaugo nuo tolimesnių automobilio gedimų. Patartina šią paslaugą atlikti, kuomet automobilis pasiekia 10,000 kilometrų, tačiau, visuomet turi būti atsižvelgiama į automobilio modelį.

Kas sudaro tepalų keitimo procesą?

 • Pirmiausia, automechanikas nustatys, kokio tipo automobilio alyva yra tinkamiausia jūsų transporto priemonei. Tai gali būti sintetinio arba pusiau sintetinio mišinio alyva, o gal puikiai tiks ir kitos rūšies tepalai.
 • Keičiant alyvą, pakeisime  ir naują alyvos filtrą, taigi, turėsite ne tik naujus tepalus.
 • Automechanikas taip pat patikrins ar tinkamai pasiskirsto tepalai.

Kada reikėtų keisti variklio tepalus?

Labai svarbu atidžiai stebėti automobilio alyvos lygį. Netinkamai prižiūrint šią sistemą, galite stipriai sugadinti savo transporto priemonę. Žemiau rasite visus ženklus, kurie jums pasakys, kada reikia keisti automobilio tepalus.

Kokie ženklai nurodo, jog Jūsų automobiliui laikas atlikti variklio diagnostiką?

Jūsų automobilio skydelyje matote pranešimą, jog reikia keisti automobilio alyvą. Tai yra pirmasis ženklas, kurį duoda jūsų automobilis. Jeigu nekreipsite dėmesio į šį ženklą, anksčiau ar vėliau, reikės keisti ne tik tepalus, bet ir tam tikras automobilio detales. Norint išvengti šios problemos, stebėkite savo automobilį.

Balti/melsvi dūmai, išeinantys iš jūsų automobilio išmetamojo vamzdžio. Tai yra dar vienas svarbus indikatorius, kuris nurodo, jog jūsų automobilis tiesiogiai degina tepalus ir juos vertėtų pakeisti ir apžiūrėti bendrą automobilio variklio būklę. Šie dūmai gali atsirasti dėl daugelio priežasčių, tačiau, „Dyzelita“ darbuotojai ras menkiausius gedimus ir greitai juos pašalins.

Bėgantis tepalas. Sustojote parkavimo aikštelėje ir išvažiuodami iš savo vietos pastebėjote, kad jūsų automobilis paliko juodą balutę? Taip atsitinka tuomet, kada tam tikros automobilio detalės sugenda ir pradeda “leisti” tepalus. Nedelsiant kreipkitės į servisą, jog automechanikai galėtų įvertinti gedimus ir greitai juos pašalinti.

„Rūkstantis“ variklis. Tai yra pats akivaizdžiausias ženklas, kuris pasako, kad turite problemų su automobilio alyva. Galbūt, variklio viduje yra gedimas, kuris leidžia pratekėti automobilio tepalui ir šis, užtiškus ant karšto variklio pradeda garuoti.

Jeigu prietaisų skydelyje atsiranda pranešimas, kuris liepia jums užgesinti variklį arba indikuoja, kad tepalų lygis yra itin žemas – vertėtų susirūpinti ir netęsti savo kelionės.

Variklio tepalų keitimo kaina

Tepalų keitimas

nuo 20 EUR

 • Alyvos parinkimas
 • Tepalų patikra, keitimas
 • Tepalų filtro keitimas

Registracija internetu

Service hour
 • Pirmadienis 7.00 - 16.30
 • Antradienis 7.00 - 16.30
 • Trečiadienis 7.00 - 16.30
 • Ketvirtadienis 7.00 - 16.30
 • Penktadienis 7.00 - 16.30
 • Šeštadienis 7.00 - 16.30
 • Sekmadienis 7.00 - 16.30