Kompiuterinė Autodiagnostika

Ar kasmet lankotės pas gydytoją tikrintis savo sveikatą? Tai leidžia jums jaustis sveikai. Lygiai taip pat, kasmetinės patikros reikia ir jūsų automobiliui. Nors daugelis žmonių mano, kad variklio diagnostikos reikia tik tuomet, kada prietaisų skydelyje pasirodo įspėjamoji lemputė -reguliarūs automobilio diagnostiniai tyrimai užtikrina, kad vairuojate techniškai tvarkingą automobilį.

Kas yra autodiagnostika?

Iš visų automobilių pramonės laimėjimų, variklio diagnostikos tyrimas yra vienas iš naudingiausių. Naudodamiesi specializuotą kompiuterinę įrangą, Dyzelita automechanikai lengvai ir greitai nustato įvairius automobilio variklio gedimus.

Ar Jums reikia atlikti variklio diagnostiką?

Po automobilio variklio gaubtu – tarsi atskiras inžinerijos pasaulis, kuris sudarytas iš įvairių sudėtingų detalių, kurios darniai veikia tarpusavyje. Vienas labiausiai paplitusių automobilio ženklų, kuris nurodo, ar jums reikia atlikti automobilio variklio diagnostika – variklio lemputė, užsidegusi prietaisų skydelyje. Net skeptiškiausi automobilių savininkai turėtų atkreipti dėmesį į šį įspėjamąjį ženklą ir kuo skubiau imtis atitinkamų veiksmų. Laimei, Dyzelita specialistai turi visą reikiamą įrangą, kuri padės atlikti variklio diagnostiką ir pašalinti visus esamus gedimus.

Ką daryti, jeigu Jūsų automobiliui niekada nebuvo atlikta variklio diagnostika?

Jeigu vairuojate automobilį, kuriam niekada nebuvo atlikta variklio diagnostika, tai yra dar viena puiki priežastis, kodėl turėtumėte tai atlikti. Pagalvokite apie tai, kad automobilio variklis sudarytas iš daugybės detalių, kurios nuolat dirba, kaista ir gali sugesti, ypač kuomet automobilis dažnai patenka į spūstis ir jam tenka nuolat sustoti ir vėl pradėti važiuoti.

Įsigiję automobilį, ypač tą, kuris turi nemažą kilometražo skaičių – būtinai atlikite variklio diagnostiką. Tik tokiu būdu galėsite išsiaiškinti, ar jūsų automobilio variklis yra tinkamai veikiantis.

Kokie ženklai nurodo, jog Jūsų automobiliui laikas atlikti variklio diagnostiką?

Be mirksinčios lemputės prietaisų skydelyje, automobilis turi kitų ženklų, kurie nurodo, kad jums reikia atlikti diagnostiką. Pavyzdžiui, jeigu jūsų automobilis neužsiveda, tikriausiai bėda yra variklyje ir jį reikėtų kuo skubiau apžiūrėti. Dyzelita siūlo geriausią variklio diagnostikos kainą ir kokybę, taigi, jau žinote, kur kreiptis.

Taip pat, prie įspėjamųjų ženklų priskiriami ir įvairūs netradiciniai garsai, sklindantys iš automobilio variklio. Taip pat, jeigu jūsų stabdžiai reaguoja lėčiau nei įprastai, tai taip pat gali būti susiję su variklio gedimu.

Bet kokiu atveju, apsilankę Dyzelita automobilių servise, gausite geriausią kokybės ir kainos santykio garantiją ir mūsų profesionalūs automechanikai užtikrins, kad jūsų automobilis nuvažiuotų dar ne vieną šimtą kilometrų.

Kompiuterinės autodiagnostikos kaina

Autodiagnostika

nuo 15 EUR

  • Variklio diagnostika
  • Purkštukų diagnostika

Registracija internetu

Service hour
  • Pirmadienis 7.00 - 16.30
  • Antradienis 7.00 - 16.30
  • Trečiadienis 7.00 - 16.30
  • Ketvirtadienis 7.00 - 16.30
  • Penktadienis 7.00 - 16.30
  • Šeštadienis 7.00 - 16.30
  • Sekmadienis 7.00 - 16.30