Dirbame I - V 8:00 - 17:00
  • Telefonas

    +37069832447

  • Adresas

    S. Kerbedžio g. 19, Panevėžys

  • REGISTRUOTIS
 Benzinas Dyzeliniame Automobilyje – Ką Daryti?

Benzinas Dyzeliniame Automobilyje – Ką Daryti?

Visiems gali atsitikti bėda, kuomet savo automobilį pripildote ne tokiu kuru, koks jis turėtų būti. Jeigu taip atsitiko, turite nedelsiant imtis veiksmų. Kokie turėtų būti sekantys žingsniai ir ką reikėtų daryti? Šiame straipsnyje slepiasi atsakymas.

Pavyzdžiui, jeigu jūsų automobilis yra benzininis ir netyčia pripylėte dyzelinio kuro, tai gali paveikti jūsų tolimesnę kelionę ir stipriai pažeisti automobilio variklį. Nesijaudinkite, tai yra gana dažna žmogiška klaida, kurią gali padaryti kiekvienas vairuotojas. Pavyzdžiui, apytiksliai, kas tris minutes daugiau nei 150,000 vairuotojų Jungtinėje Karalystėje pripildo savo automobilį netinkamu kuru. Ši statistika galioja visiems atvejams, tačiau, benzinas dyzeliniame automobilyje – kur kas rimtesnė bėda.

Ką daryti į dyzelinį automobilį įpylus benzino?

Pats pirmas veiksmas, kurio turite imtis pripylę benzino į dyzelinį automobilį – neužveskite variklio. Užvedus variklį, netinkamas kuras pradės cirkuliuoti ir padarys žymiai didesnę žalą automobiliui.

Taip pat, prisiminkite, kad nereikėtų įjungti automobilio degimo. Viskas, ką galite padaryti, tai paskambinti įmonėms, kurios galės padėti ir išsiurbti iš jūsų automobilio netinkamą kurą.

Kas nutinka dyzeliniam automobilio varikliui prisipylus benzino?

Pripylus benzino į dyzelinį automobilį, galite pažeisti kuro sistemą ir visiškai sugadinti automobilio variklį. Dyzelino ir benzino mišinys veikia panašiai kaip tirpiklis. To pasekoje, mažėja tepalų lygis įvairiose metalinėse detalėse, kurios juda ir trinasi. Taip gali būti visiškai sugadinamas kuro siurblys, kuro įpurškikliai.

Kaip ir minėjome anksčiau, negalima jungti automobilio degimo ir tuo labiau jo užvesti, antraip, cirkuliuojantis benzino-dyzelino mišinys pakenks ir kitoms automobilio detalėms.

Ši klaida gali daug kainuoti, kadangi reikės plauti ne tik kuro sistemą, bet ir keisti kuro purkštukus, o galbūt net ir variklį ar net automobilį.