Dyzelinių variklių remontas

Nesvarbu, ar vairuojate sportinį, ar šeimyninį automobilį – jūsų dyzeliniam varikliui reikia tinkamos priežiūros tam, kad jis ir toliau puikiai ir tvarkingai dirbtų. “Dyzelita” darbuotojai puikiai supranta visus dyzelinio variklio veikimo apsektus, naujus kompiuterizuotus modelius, taigi, gedimui esant, problema bus greitai ir lengvai pašalinta.

Mūsų specialistai puikiai žino, kaip veikia dyzelinis variklis ir kokios priežiūros jam reikia. Tai leidžia teikti aukščiausio lygio aptarnavimą ir paslaugų kokybę.

Kokie ženklai įspėja, kad Jūsų varikliui reikia remonto?

Jeigu vairuojate dyzelinį automobilį ir pastebėjote, jog jis pradėjo veikti netinkamai, problemos gali būti susijusios su variklio gedimais. Jeigu pastebėjote vieną iš šių įspėjamųjų ženklų, nedelsiant kreipkitės į automobilio servisą, norint išvengti rimtesnių problemų. 

Jeigu pastebėjote vieną iš šių ženklų, galbūt jūsų automobilio varikliui prireikė remonto:

 • Variklio alyva aušinimo sistemos viduje
 • Variklio perkaitimas
 • Pastebėjote baltus dūmus iš automobilio išmetamosios sistemos
 • Keistai dirbantis šaltas variklis
 • Nukritusi variklio alyvos temperatūra
 • Nesandari variklio aušinimo sistema 
 • Automobilis sunkiai užsiveda
 • Suprastėjusi bendra automobilio eksploatacija
 • Padidėjusios kuro sanaudos

Kas sudaro automobilio variklio remontą?

Dyzeliniai purkštukai – tai viena iš dažniausiai pasitaikančių dyzelinių variklių gedimų. Dėl karščio ir slėgio, purkštukai gali greitai susidėvėti, taigi, atėjus laikui, būtina juos remontuoti arba pakeisti.

Įpurškimo sistemos – tai užtikrina, kad degalų tiekimas varikliui būtų saugus ir tinkamai veikiantis. Jeigu pastebėjote padidėjusias kuro sąnaudas, galbūt jūsų variklio įpurškimo sistema veikia netinkamai. “Dyzelita” autoservise atliksite šio gedimo diagnostiką ir pašalinsite visus esamus gedimus.

Variklio elektronika – “Dyzelita” automechanikai turi visus reikiamus įrankius ir įgūdžius, kurie pašalins variklio elektronikos gedimus. Sutvarkysime kuro siurblio ne tik mechaninę dalį, bet ir elektronikos sistemą.

Variklio keitimas / kapitalinis remontas – kai kuriuos variklio gedimus galima nesunkiai pašalinti, tačiau, atsitinka ir taip, jog nelieka jokios kitos išeities, kaip tik pakeisti automobilio variklį į kitą to pačio modelio dėvėtu arba atlikti kapitalinį variklio remontą. “Dyzelita” komanda, atsižvelgusi į kliento poreikius, pasiūlys geriausią variklio remonto kainą ir patars, ar jums reikėtų atlikti kapitalinį remontą, ar keisti kitu.

Diagnostika ir atnaujinimai – mūsų automechanikų komanda naudoja modernius įrankius ir žinias, kurios užtikrins, jog kiekvienas klientas gautų geriausios kokybės paslaugas. Atvykę į mūsų servisą, atliksime dyzelinio variklio diagnostiką, nustatysime gedimus, juos pašalinsime ir atnaujinsime jūsų automobilio eksploataciją tolimesnėms kelionėms.

Nelaukite paskutinės minutės, kuomet jūsų automobilio variklis visiškai sugęs. Patariame, kad kasmet atliktumėte variklio diagnostiką, kuri parodo, ar variklis veikia tinkamai. Esant menkiausiam variklio gedimui, užsukite į “Dyzelita” servisą ir jūsų automobilis jums padėkos.

Variklio kapitalinis remontas

Variklio kapitalinis remontas – atsakingas ir sunkus darbas, taigi, būtina pasirinkti tik kokybiškas ir profesionalias paslaugas ir atsargines dalis. Savo automobilį galite patikėti “Dyzelita” automechanikams, kadangi užtikriname aukščiausios kokybės variklio kapitalinį remontą, pirmiausiai padarome autodiagnostiką, patikriname aušinimo sistemą, atliekame variklio galvutės patikrą, alkūninio veleno bei variklio bloko apžiūrą, atliekame šlifavimo ir gilzavimo paslaugas ir kitus būtinus darbus, kurie reikalingi vertinant jūsų automobilio variklio būklę kapitalinui remontui.

Bet kuris automobilio dalių gamintojas jums pasakys, kad nuolatinė variklio priežiūra yra ypač svarbi variklio gyvenimo trukmei. Kaip ir kitos automobilių dalys, varikliai nėra gaminami taip, kad tarnautų amžinai. Tačiau galite pailginti variklio tarnavimo laiką reguliariai atlikdami diagnostiką. Paprasčiausias būdas išlaikyti maksimalų našumą ir degalų ekonomiją yra reguliariai prižiūrėti savo transporto priemonės variklį. Norėdami, kad jūsų variklį prižiūrėtų ekspertai, apsilankykite “Dyzelita” autoservise.

Automobilio variklis – kaip ir žmogaus širdis, gyvybiškai reikalingas automobilio eksploatacijai. Nors variklis gali būti galingas, tačiau, jis išlieka lengvai pažeidžiamu, jeigu vairuotojas nekreipia dėmesio į tam tikrus gedimus. Jeigu taip atsitiko, jog jūsų automobilio variklis nustojo veikti, “Dyzelita” darbuotojai profesionaliai įvertins variklio būklę ir atliks  jo kapitalinį remontą.

Dyzelinių variklių diagnostikos kaina

Dyzelinių variklių diagnostika

nuo 15 EUR

 • Variklio diagnostika
 • Variklio remontas

Registracija internetu

Service hour
 • Pirmadienis 7.00 - 16.30
 • Antradienis 7.00 - 16.30
 • Trečiadienis 7.00 - 16.30
 • Ketvirtadienis 7.00 - 16.30
 • Penktadienis 7.00 - 16.30
 • Šeštadienis 7.00 - 16.30
 • Sekmadienis 7.00 - 16.30