Kuro sistemos remontas

Visi žinome, kad automobiliui reikia degalų tam, kad jis važiuotų. Bet ar žinojote, kad tinkama techninė degalų sistemos priežiūra gali pagerinti automobilio ekonomiškumą ir sumažinti kuro sąnaudas? Esant kuro sistemos gedimui būtina jį kuo greičiau pašalinti tam, kad jūsų automobilis jums tarnautų kuo ilgiau.

Jeigu nepamenate, kada paskutinį kartą tikrinote kuro sistemą arba ją remontavote, puikus metas užsukti į Dyzelita autoservisą ir leisti automechanikams apžiūrėti, ar viskas veikia tinkamai. Mūsų patyrę specialistai naudoja tik naujausius metodus ir technologijas, kurios užtikrina dyzelinio automobilio kuro sistemos normalią ir tvarkingą veiklą. 

Tinkama degalų sistemos priežiūra padeda išvengti nereikalingų nemalonumų ir sumažina kuro sąnaudas. Taip pat, netinkamai prižiūrima kuro sistema kaupia nešvarumus, kurie gadina pakaitinimo žvakes ir sumažina automobilio ekonomiškumą.

Dyzelita komanda apžiūrės jūsų automobilį ir patikrins kuro sistemą, bei pateiks visus reikiamus sprendimus esantiems gedimams.

Kodėl reikia atlikti kuro sistemos diagnostiką ir remontą?

Tinkama degalų sistemos priežiūra padeda išvengti nereikalingų nemalonumų ir sumažina kuro sąnaudas. Taip pat, netinkamai prižiūrima kuro sistema kaupia nešvarumus, kurie gadina pakaitinimo žvakes ir sumažina automobilio ekonomiškumą.

Dyzelita komanda apžiūrės jūsų automobilį ir patikrins kuro sistemą, bei pateiks visus reikiamus sprendimus esantiems gedimams.

Kuro bako plovimas

Be svarbių dyzelinių ir benzininių automobilio variklių remonto ir kitų paslaugų, Dyzelita siūlo kuro bako plovimo paslaugas. Jeigu netyčia esate sumaišę kurą ir pripildėte automobilį ne tuo kuru, jums būtinai reikėtų išvalyti kuro baką. Taip užtikrinama, kad neliko jokių degalų priemaišų ir galite toliau laisvai ir saugiai eksploatuoti automobilį. Užsukę į Dyzelita servisą, mūsų automechanikai suteiks jums reikiamą pagalbą.

Kuro Siurblio Remontas

Jeigu vairuojate automobilį greitkelyje ar bet kokiu kitu keliu ir pastebite, kad jūsų automobilis praranda akseleracijos galią – tai gali būti didelis įspejamasis ženklas, jog jūsų kuro siurblys veikia netinkamai. Laimei, Dyzelita turi puikią išeitį šiai problemai – dyzelio kuro siurblio diagnostika ir remontas.

Kiekvienas vairuotojas žino, kad automobilis turi kuro baką, kuris yra automobilio gale. Ar kada nors pagalvojote, kaip kuras patenka į automobilio variklį ir verčia jį dirbti? Tai yra dėka kuro siurblio.

Kuro siurblys – pagrindinė degalų sistemos dalis. Jos esmė yra tiekti švarų ir suslėgtą kurą į degalų purkštukus. Taip pat, jis nurodo degalų kiekį prietaisų skydelyje ir atlieka daug kitų svarbių funkcijų, dėl kurių automobilis važiuoja.

Kada suprasti, jog jums reikalingas kuro siurblio remontas?

Yra keli būdai, kurie padės jums nustatyti, ar jūsų dyzelinis kuro siurblys veikia tinkamai. Vienas iš labiausiai paplitusių įspėjamųjų ženklų, kuomet siurbliui prireikė remonto – prastas automobilio užvedimas, galios praradimas ir, be jokios abejonės, užsidegusi lemputė prietaisų skydelyje.

Jūsų automobiliui reikia kuro tam, kad jis važiuotų. Sugedęs dyzelinis siurblys nesugebės tinkamai perduoti kuro automobiliui, to pasekoje, jis sunkiai užsives arba išvis nebevažiuos.

Jeigu norite prailginti dyzelinio siurblio eksploatavimo trukmę, automobilyje stenkitės turėti bent ketvirtadalį degalų bako. Dėl žemo degalų kiekio, siurblys sunkiau veiks ir greičiau suges.

Dyzelinio kuro siurblio keitimas – daug darbo reikalaujantis remontas. Jeigu pergyvenate, koks bus kuro siurblio remontas ir kaina, Dyzelite jus gali nuraminti, jog užtikrinsime geriausią kokybės ir kainos santykį. Taip pat, patikrinsime kuro filtrus, degalų purkštukus ir nustatysime, kokio remonto reikia jūsų automobiliui.

Mes gauname daug klausimų apie įvairius automobilio gedimus, tačiau, atvykę į mūsų Dyzelita dyzelinių automobilių servisą galėsime individualiai nustatyti jūsų automobilio techninę būseną ir pašalinti visus esamus gedimus už prieinamą kainą.

Kuro sistemos remonto kaina

Kuro sistemos remontas

nuo 20 EUR

  • Kuro sistemos remontas
  • Kuro bako plovimas
  • Kuro siurblio remontas

Registracija internetu

Service hour
  • Pirmadienis 7.00 - 16.30
  • Antradienis 7.00 - 16.30
  • Trečiadienis 7.00 - 16.30
  • Ketvirtadienis 7.00 - 16.30
  • Penktadienis 7.00 - 16.30
  • Šeštadienis 7.00 - 16.30
  • Sekmadienis 7.00 - 16.30