Dirbame I - V 8:00 - 17:00
  • Telefonas

    +37069832447

  • Adresas

    S. Kerbedžio g. 19, Panevėžys

  • REGISTRUOTIS
 Ką daryti, kuomet perkaista jūsų automobilis?

Ką daryti, kuomet perkaista jūsų automobilis?

Koks karščiausias dalykas vasarą? Tai gali būti ir jūsų automobilio variklio temperatūra. Kaip visi žinome, norint turėti saugų ir tvarkingą automobilį, būtina jį prižiūrėti. Karštą vasaros dieną, padidėjusi oro temperatūra gali stipriai pakenkti automobiliui. Nei vienas vairuotojas nenori susidurti su perkaitusio automobilio problema, tačiau, ką daryti, jeigu taip nutinka?

Ką daryti, jeigu perkaito automobilis?

Sustokite kelkraštyje ir nutraukite savo kelionę. Jeigu pastebėjote, jog iš jūsų automobilio variklio pradėjo rūkti dūmai, jokiu būdu netęskite savo kelionės. Tokiu atveju, įjunkite avarinį automobilio signalą ir išlipkite iš automobilio. Tuomet, ramiai įvertinkite situaciją ir apgalvokite savo sekančius žingsnius.

Būkite pasiruošęs. Įsitikinkite, kad automobilio bagažinėje visuomet yra vandens, turite galiojantį gesintuvą ir aušinimo skysčio.

Perkaitus automobiliui, išjunkite oro kondicionierių. Šis gali atvėsinti tik mus, tačiau, automobiliui – tai papildoma apkrova, taigi, naudokite oro cirkuliacijos režimą, o geriausiai – išvis tai išjunkite.

Išlikite ramūs. Taip, automobilio perkaitimas gali atrodyti baisu, tačiau, nerimaudami nieko nepadarysite. Pirmiausiai, įsitikinkite, kad visi, esantys automobilyje yra saugūs. Taip pat, nemėginkite tęsti savo kelionės ir atidaryti variklio gaubto, jeigu variklis nėra atvėsęs.

Kuomet variklis atvėso, nedelsiant kreipkitės į automobilio servisą, kuris patikrins variklį. Perkaitimas gali būti ženklas, kad metas patikrinti savo automobilio variklio būklę.

Geriausias būdas apsisaugoti nuo automobilio perkaitimo – nuolatinė priežiūra. Be įprastos automobilio techninės patikros, kiekvienam vairuotojui patartina papildomai patikrinti automobilio būklę ir pašalinti įvairius gedimus, jeigu jie atsiranda.