Dirbame I - V 8:00 - 17:00
  • Telefonas

    +37069832447

  • Adresas

    S. Kerbedžio g. 19, Panevėžys

  • REGISTRUOTIS
 5 Automobilio Skysčiai, Apie Kuriuos Turėtų Žinoti Kiekvienas Vairuotojas

5 Automobilio Skysčiai, Apie Kuriuos Turėtų Žinoti Kiekvienas Vairuotojas

Jūsų transporto priemonė yra sudaryta iš kelių dalykų, kurie harmoningai veikia tarpusavyje tam, kad jums užtikrintų saugią ir malonią kelionę. Kiekvienam vairuotojui naudinga žinoti apie įvairias automobilio detales, kaip pavyzdžiui, stabdžiai, sankaba ar transmisija. Tačiau, nederėtų pamiršti ir apie automobilio skysčius, kurie atlieka svarbius veiksmus automobilio variklio naudai.

Kiekvienas automobilio skysčio tipas yra reikalingas, norint variklį užvesti ir jam veikti visos kelionės metu. Pakankamas skysčių kiekis ir jų priežiūra užtikrina automobilio ilgaamžiškumą, saugumą ir tvirtumą.

5 automobilio skysčiai, apie kuriuos naudinga žinoti kiekvienam automobilio savininkui

Stabdžių skystis – Tikriausiai nenorite įvažiuoti į kitus automobilius, tiesa? Jog taip nenutiktų, mums padeda automobilio stabdžiai, o tam, kad jie tinkamai veiktų, reikalingas stabdžių skystis. Atidžiai stebėkite stabdžių skysčio lygį ir reguliariai jį keiskite. Šis skystis yra veikiamas slėgio ir suteikia papildomos galios jūsų stabdžių sistemai.

Transmisijos alyva – Transmisija – vienas iš sudėtingiausių ir svarbiausių automobilių komponentų. Tai yra mechanizmas, kuris visą variklio sukimo jėgą atiduoda į automobilio ratus. Norint užtikrinti, kad šis mechanizmas veiktų kokybiškai ir ilgai, būtina tikrinti transmisijos alyvos kiekį. Šis skystis užtikrina, kad transmisija veiktų sklandžiai ir be jokių trukdžių.

Aušinimo skystis – Ar teko kada nors susidurti su situacija, kuomet vairuojate automobilį ir staiga variklis pradeda kaisti? Na, taip nutinka tuomet, kai vairuotojas reguliariai netikrina aušinimo skysčio lygio ir jis pasibaigia kelionės metu. Kuomet automobilio variklis užkaista, tęsti kelionės toliau negalite, taigi, patariame pastoviai tikrinti šio skysčio lygį, norint išvengti bėdų.

Oro kondicionieriaus skystis (freonas) – Tai yra būtinas kiekvienam automobiliui karštos vasaros metu. Šis skystis padeda mums atsigaivinti karštą vasaros dieną ir maloniai bei saugiai vairuoti. Kuomet žmogui pasidaro karšta, jam sunkiau susikoncentruoti į kelią, nuo to gali priklausyti ir saugumas. Artėjant šiltajam metų sezonui, patariame patikrinti oro kondicionieriaus skystį automobilyje.

Automobilio alyva – Visi vairuotojai turi žinoti, kas yra automobilio alyva ir kam ji yra skirta. Be šio skysčio, automobilis negali važiuoti. Dėka automobilio alyvos, visos transporto priemonės detalės veikia tinkamai, šis skystis sumažina metalinių detalių trintį. Po tam tikro nuvažiuotų kilometrų skaičiaus, kiekvienam automobiliui turi būti pakeista alyva. Galite pasikonsultuoti su artimiausiu servisu, kada jums laikas keistis tepalus.

Kiekvienas iš šių skysčių yra būtinas bendrai jūsų automobilio saugiai eksploatacijai. Jeigu laiku netikrinate bent vieno iš šių skysčių, jūsų automobilis gali greitai sugesti ir tai pareikalaus didelių remonto išlaidų. Autoservisas “Dyzelita” pataria kiekvienam vairuotojui nuolat tikrintis šių skysčių lygius ir nedelsiant imtis veiksmų, jeigu bent vieno iš šių skysčių automobilyje trūksta.